Źródła nie znaleziono

Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

25 sierpień 2019

Newsy z Gablotki Szkolnej.
 • Akademia Cyfrowa Wyprawka 2019
  Fundacja Panoptykon prowadzi rekrutację nauczycielek i nauczycieli z całej Polski do Akademii Cyfrowej Wyprawki 2019. Udział w programie jest bezpłatny.
 • Wrześniowe szkolenie podstawowe z mediacji
  Centrum Mediacji Partners Polska zaprasza do udziału w szkoleniu podstawowym z mediacji, które odbędzie się w dniach 5-7 i 12-14 września 2019 r. w Warszawie. Kurs z podstaw mediacji to intensywne, sześciodniowe (40 godz. zegarowych. zajęć), szkolenie, prowadzone głównie metodami warsztatowymi i adresowane do wszystkich osób zainteresowanych mediacją, które nie brały dotąd udziału w szkoleniu lub zajęciach akademickich poświęconych mediacji.
 • Stypendium im. Jerzego Juzonia
  Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia prowadzi nabór wniosków w ramach VIII edycji Stypendiów Akademickich im. Jerzego Juzonia „PIERWSZY ROK”. W tej edycji Fundacja przewiduje przyznać 500 stypendiów dla maturzystów na realizację studiów.
 • Wakacyjne warsztaty w Szreniawie
  Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie k. Poznania zaprasza na dzieci i młodzież na wakacyjne warsztaty. Propozycja zajęć „Wakacyjne warsztaty w Szreniawie” skierowana jest do grup oraz do indywidualnych zwiedzających.
 • Konkurs „WIEŚ NOWOCZESNA – PRACA, LUDZIE, TECHNIKA”
  Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie organizuje ogólnopolski konkurs fotograficzny „WIEŚ NOWOCZESNA – PRACA, LUDZIE, TECHNIKA”. Konkurs organizowany jest w związku z jubileuszem 55. lecia Muzeum.