Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

19 czerwiec 2019

Newsy z Gablotki Szkolnej.
  • Konkurs „Słoneczniki” 2019
    Różnorodność wydarzeń dla dzieci nasuwa pytanie, jak wybrać te, które zasługują na uwagę i które całym sercem tworzone są z myślą o dobru dziecka. Ideą organizowanego od 2011 roku plebiscytu Słoneczniki jest wyłonienie najwartościowszych inicjatyw oferty kulturalnej dla dzieci.
  • Lato 2019 z mediacją
    Centrum Mediacji Partners Polska serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniach z mediacji, które odbędą się w okresie od czerwca do września 2019 roku. Oferta szkoleniowa CMPP w lecie 2019 obejmuje szkolenie podstawowe, , szkolenie z mediacji rodzinnej, szkolenie z mediacji gospodarczej oraz szkolenie z mediacji w postępowaniu administracyjnym.
  • Znajdź stypendium dopasowane do Ciebie
    W Polsce istnieje ponad 370 instytucji realizujących społeczne programy stypendialne. Stypendium to często jedyna szansa dla młodych osób, aby rozwinąć skrzydła – rozwijać swoje pasje, uczestniczyć w programach edukacyjnych, a także zaspokoić podstawowe potrzeby.
  • Letnia Akademia Nowe Horyzonty
    Warsztaty LANH odbędą się w dniach 25-31 lipca br., w trakcie 19. MFF Nowe Horyzonty. Podczas 5 dni warsztatów, ich uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się podstaw filmowania, stworzyć animację poklatkową, poszerzyć wiedzę na temat edukacji medialnej i cyfrowej lub wejść w rolę krytyków filmowych. Wszystkie kursy poprowadzą filmowcy, edukatorzy i animatorzy, specjalizujący się w tematyce poszczególnych kurów. Uzupełnieniem warsztatów będzie udział w Festiwalu Nowe Horyzonty, w tym pokazy festiwalowych filmów oraz spotkania i dyskusje z ich twórcami.
  • Projekt „Europa Młodych – moja Europa, mój dom”
    Fundacja Centrum Aktywności Twórczej z Leszna zaprasza szkoły ponadgimnazjalne, młodzieżowe domy kultury, Centra OHP oraz uczelnie wyższe z całej Wielkopolski, do udziału w projekcie „Europa Młodych – moja Europa, mój dom”.