Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

18 maj 2019

Newsy z Gablotki Szkolnej.
  • Szkolenia dla pracowników jako sposób na zdobywanie przewagi konkurencyjnej
    Dokonywanie zmian organizacyjnych czy też wprowadzanie nowych strategii biznesowych jest nieodłącznym elementem poprawnego działania każdej firmy. By liczyć zyski, trzeba się rozwijać i dopasować do wymogów dzisiejszego rynku, w innym przypadku firma będzie skazana na porażkę.
  • Konkurs „Świadomy uczeń – zdrowy dorosły”
    Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach zaprasza uczniów klas I – III i uczniów klas IV – VII z całej Polski do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu „Świadomy uczeń – zdrowy dorosły”. Hasło tegorocznej edycji brzmi: „Czyste środowisko to najlepsze uzdrowisko”.
  • Konkurs „Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny”
    Fundacja Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie zaprasza do udziału w IV edycji Konkursu Fotograficznego „Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny”. Obecna edycja konkursu jest szczególna, gdyż przypada w roku jubileuszowym 100-lecia Szkoły Sióstr Nazaretanek w Warszawie oraz wpisuje się wciąż aktualne świętowanie 100-lecia Odzyskania Niepodległości naszej Ojczyzny.
  • Program Pomocy Wybitnie Zdolnym 2019
    Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci czeka na zgłoszenia uczennic i uczniów z całej Polski zainteresowanych nauką i kulturą. Fundusz zapewnia swoim stypendystom bezpłatny udział w zajęciach prowadzonych przez pracowników wyższych uczelni i instytutów Polskiej Akademii Nauk, obozach naukowych, stażach badawczych, seminariach. Organizuje warsztaty wielodyscyplinarne, muzyczne i plastyczne, koncerty i wystawy. Pomaga też finansowo w realizacji działań służących rozwojowi.
  • Konkurs „Polszczyzna wobec członkostwa Polski w UE”
    Narodowe Centrum Kultury ogłasza ogólnopolski konkurs pt.: „Polszczyzna wobec członkostwa Polski w Unii Europejskiej” organizowany w ramach kampanii „Ojczysty – dodaj do ulubionych”. Jego celem jest zwrócenie uwagi na sytuację polszczyzny po wejściu Polski do UE.