Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

18 lipiec 2019

Newsy z Gablotki Szkolnej.
  • Jak wygląda obecna sytuacja rynku pracy w Polsce?
    Obecna sytuacja na rynku pracy w Polsce wygląda bardzo dobrze.Wciąż obecny trend, zwany rynkiem pracownika, sprawia, że stawki wynagrodzenia wciąż rosną, a pracodawcy są zmuszeni doceniać swoich pracowników.
  • Projekt edukacyjny „Face to Face With The World”
    Rusza kolejna, IV edycja międzynarodowego projektu edukacyjnego "Lekcje on-line ze światem". Projekt realizowany bezterminowo. Zarejestruj się już dziś i zdobądź międzynarodowy certyfikat "Szkoły zmieniającej świat".
  • Wakacyjne szkolenie z mediacji gospodarczej
    Centrum Mediacji Partners Polska zaprasza do udziału w szkoleniu z mediacji gospodarczej, które odbędzie się w dniach 30 lipca –1 sierpnia 2019 r. w Warszawie. Trzydniowy kurs szkoleniowy (27 godz. dydaktycznych zajęć) z nowym, zmodyfikowanym programem, opartym na doświadczeniach najlepszych ośrodków mediacji gospodarczej w Stanach Zjednoczonych, jest adresowany do wszystkich zainteresowanych mediacją gospodarczą, w tym do osób, które nie brały dotąd udziału w szkoleniu lub zajęciach akademickich poświęconych mediacji.
  • Nowe szkolenia w Centrum Mediacji - czerwiec 2019
    Centrum Mediacji Partners Polska serdecznie zaprasza do udziału w dwóch nowych szkoleniach, które odbędą się po raz pierwszy w czerwcu 2019 r. – warsztatach „Ugoda doskonała. Trening tworzenia prawidłowych ugód i porozumień w mediacji rodzinnej” oraz szkoleniu „Powtórka z mediacji. Odświeżenie umiejętności mediacyjnych”. Szkolenia są adresowane do praktykujących już mediatorów oraz osób, które po ukończeniu pierwszych szkoleń z mediacji chcą uzupełniać i poszerzać swoje kompetencje zawodowe.
  • Konkurs biblioteczny „Zosia z ulicy Kociej”
    Wydawnictwo "Nasza Księgarnia" zaprasza uczniów z klas I-III szkół podstawowych do udziału w ogólnopolskim konkursie bibliotecznym. Konkurs związany jest z książką „Zosia z ulicy Kociej” Agnieszki Tyszki z ilustracjami Agaty Raczyńskiej.