Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Przedsiębiorstwo Komunalne Gminy Konstantynów Łódzki. Celem konkursu było propagowanie picia wody z sieci wodociągowej jako alternatywa dla napojów w opakowaniach oraz podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży. Zadanie konkursowe polegało na zrobieniu plakatu mającego zachęcić do picia wody z kranu, podkreślającego jakość "Górnokredowej z Konstantynowa”. W konkursie plastycznym pt. „Górnokredowa z Konstantynowa – do picia prosto z kranu” wzięło udział 192 dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych z terenu gminy Konstantynów Łódzki oraz gminy Lutomiersk.

Oto nasi zwycięzcy:

Klasy IV – VI:

1. Miejsce – uczeń klasy IVb Gabryś Gawryszczak, SP nr 2 w Konstantynowie Łódzkim,

2. Miejsce – uczennica klasy VIa Aniela Gawryszczak, SP nr 2 w Konstantynowie Łódzkim,

3. Miejsce – uczennica klasy V Lilianna Klimas, SP nr 2 w Konstantynowie Łódzkim,

Wyróżnienie – uczeń klasy V Cezary Pietrasik , SP nr 2 w Konstantynowie Łódzkim.

 Klasy I – III

Wyróżnienie - uczeń klasy Ic Jakub Lisiecki, SP nr 2 w Konstantynowie Łódzkim.

Serdecznie gratulujemy autorom wszystkich prac zgłoszonych do konkursu. Zwycięzcom życzymy powodzenia w rozwijaniu swoich uzdolnień.