Przenieśliśmy sie do klasy...

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/przedszkolewsp2 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dn.19.03.2018r. naszą szkołę ponownie odwiedziły  zaprzyjaźnione przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola ,,Pokaż Świat". Nasze spotkanie rozpoczęło sie od lekcji bibliotecznej, podczas której dzieci poznały przygody ,,Dokuczalskiej". Miały też możliwość poznania bohaterów z innych książek, samodzielnie  ogladając książki ze szkolenej biblioteki.

Następnie przenieśliśmy sie do klasy, gdzie w radosnej atmosferze, dzieci utrwaliły sobie poznane cyferki, podczas lekcji pokazowej. Na zakończenie spotkania dzieci wzięły udział w zabawie dydaktycznej ,,Zimowe zwierzątka", połaczonej z gimnastyką całego ciała :)

Serdecznie dziekuję za miło spędzony czas.

 {gallery}/phocagallery/2017-2018/przedszkolewsp2{/gallery}